Get Adobe Flash player

Рішення четвертої сесії районної ради VІІI скликання від 17 серпня 2021 року 

107.    Затвердження звіту про виконання районного бюджету Коростенського району за І півріччя 2021 року.
108.    Про внесення змін до районного бюджету Коростенського району на 2021 рік. Додатки.
109.    Про закріплення депутатів Коростенської районної ради VIII скликання за об’єднаними територіальними громадами, старостинськими округами Коростенського району.
110.    Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Грозинської ділянки.
111.    Про передачу приміщення на баланс Коростенської районної ради.
112.    Про безоплатну передачу майна зі спільної власності   територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району у комунальну власність Ушомирської сільської ради.
113.    Про скасування рішення 37 сесії Коростенської районної ради VІІ скликання від 21.10.2020 № 587 «Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району».
114.    Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району.
115.    Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району, що підлягають приватизації в 2021 році.
116.    Про безоплатну передачу майна зі спільної власності   територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району у комунальну власність Словечанської сільської територіальної громади, в особі Словечанської сільської ради.
117.    Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та до «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020  № 483.
прот. Про результати розгляду звернення Коростенської районної ради до Міністерства соціальної політики.
прот. Про результати розгляду звернення Коростенської районної ради до Державного агентства автомобільних доріг України.

 Відомість поіменного голосування від 17.08.2021

Перелік питань четвертої сесії районної ради VІІI скликання

від 17.08.2021

 

1.      

Затвердження звіту про виконання районного бюджету Коростенського району за І півріччя 2021 року.

2.      

Про внесення змін до районного бюджету Коростенського району на 2021 рік.

3.      

Про закріплення депутатів Коростенської районної ради VIII скликання за об’єднаними територіальними громадами, старостинськими округами Коростенського району.
4.       Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Грозинської ділянки.

5.

 

6.      

Про передачу приміщення на баланс Коростенської районної ради.

Про безоплатну передачу майна зі спільної власності   територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району у комунальну власність Ушомирської сільської ради.

7.

Про скасування рішення 37 сесії Коростенської районної ради VІІ скликання від 21.10.2020 року № 587 «Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району».
8.       Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної  власності територіальних громад  сіл, селищ, міст Коростенського району.
9.       Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району, що підлягають приватизації в 2021 році.
10.       Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міст Коростенського району у комунальну власність Словечанської сільської територіальної громади, в особі Словечанської сільської ради.

11. 

 

 

 

 

12. 

Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та до «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483.

Про результати розгляду звернення Коростенської районної ради до Міністерства соціальної політики.

13.    Про результати розгляду звернення Коростенської районної ради до Державного агентства автомобільних доріг України.
presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.