Get Adobe Flash player

Для повідомлення фактів порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Коростенської районної ради ви можете звернутися через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Шановні громадяни!

У разі коли вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Коростенської районної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви зможете повідомити про це на електронну поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У разі, якщо у вас немає технічної можливості повідомити про порушення антикорупційного законодавства через електронну поштову адресу, ви можете звернутися через засоби поштового зв'язку, направивши письмове повідомлення на адресу: вулиця Грушевського, 60/2, м. Коростень, Житомирська область, 11500, із зазначенням «Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції у Коростенсьій районній раді» та із обов'язковою позначкою «Особисто» (це надасть вам гарантії збереження ваших особистих даних).

Крім того, про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Коростенської районної ради ви можете повідомити Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Коростенської районної ради  по телефону (04142) 4-25-06 (протягом робочого дня (з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00, перерва з 13-00 до 14-00) та на особистому прийомі Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Коростенської районної ради.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції прийме вас у будь-який зручний для вас час упродовж робочого дня з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00, перерва з 13-00 до 14-00 за адресою: вулиця Грушевського, 60/2, м. Коростень, Житомирська область, кабінет № 13.  У разі, якщо ви бажаєте бути впевненим, що Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції прийме вас у зручний для вас час, ви можете зателефонувати за телефоном (04142) 4-25-06 для попереднього запису на прийом.

Інформація може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, або підкріплені доказами

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Коростенської районної ради як підстава для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Коростенська районна рада забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень.

Також наголошуємо, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.