Get Adobe Flash player

Рішення шостої сесії районної ради VIII скликання 24 грудня 2021 року 

129.     

Про затвердження районного бюджету Коростенського району на 2022 рік. Додатки.

130.     

Про план роботи районної ради на перше півріччя 2022 року.

131.     

Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 № 3 «Про обрання складу та голів постійних комісій районної ради».

132.     

Про Програму розвитку, підтримки архівної справи, збереження архівних фондів та утримання  Комунальної установи «Коростенський районний трудовий архів» Коростенської районної ради на 2022-2023 роки.

133.     

Про затвердження Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Коростенською районною радою.

134.     

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у Коростенській районній раді на 2022 рік.

135.     

Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району у комунальну власність Ушомирської сільської ради.

136.     

Про безоплатну передачу майна зі спільної власності   територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району у комунальну власність Народицької селищної ради.

137.     

Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району у комунальну власність Коростенської міської ради.

138.     

Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску Південної частини Ділянки №1 Дідковицького родовища.

139.     

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту селища міського типу Бучмани Білокоровицької сільської ради Коростенського району Житомирської області.

140.     

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту селища міського типу Нові Білокоровичі Білокоровицької сільської ради Коростенського району Житомирської області.

141.     

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Білокоровичі Білокоровицької сільської ради Коростенського району Житомирської області.

142.     

Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Виденської ділянки.

143.     

Про звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо неприпустимості набрання чинності проєктом Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (реєстр.№ВР 5600).

 

Про результати розгляду звернення депутатів Коростенської районної ради до служби автомобільних доріг у Житомирській області.

 

Про результати розгляду звернення депутатів Коростенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування сфери охорони здоров’я у повному обсязі у 2022 році. ОПУ.

144.     

Про звіт голови районної ради.

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.