Get Adobe Flash player

Новини

Cьогодні українці вшановують пам'ять великого українського поета, письменника, драматурга, художника – Тараса Григоровича Шевченка.

Співець поневоленого народу, непокірний бунтар… Муза Кобзаря піднесла народ, запалила в його душі жадання волі і правди.

І щодня ми переконуємось на скільки пророчими були його слова:

«Борітеся — поборете!

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!»

9 березня, у місті Коростень біля погруддя славетному Кобзарю відбулися урочисті заходи з нагоди 209-ої річниці від дня його народження. Присутні заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко, Коростенський міський голова Володимир Москаленко, заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Володимир Сивко та представники громадськості міста вшанували пам’ять Видатного українця.

17 лютого 2023 року в залі засідань районної ради зібрались депутати Коростенської районної ради для участі в роботі 10-ої сесії VIII скликання. За даними реєстрації в роботі сесії взяли участь 22 депутати.

Відкрила десяте засідання чергової сесії восьмого скликання голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська. У роботі сесії також взяли участь заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко, перший заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Сергій Кириченко, заступник керівника Коростенської окружної прокуратури Антон Лещенко, начальник відділу фінансів Коростенської РДА Марія Філоненко та керуючий справами виконавчого апарату Коростенської районної ради Анатолій Шахматов.   

Усі 19 питань порядку денного були розглянуті і прийняті одноголосно. Крім того до порядку денного сесії районної ради депутатом Коростенської районної ради VIII скликання Кутішенко Віктором додатково було внесено пропозицію внести до порядку денного питання, щодо прийняття Програми забезпечення виконання Коростенською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2023-2025 роки. 

  Головою Коростенської районної ради Гаєвською Ю.О. підписано розпорядження від 06.02.2023 року № 4 про скликання десятої сесії районної ради восьмого скликання. В зв’язку з військовим станом в країні про дату, час і місце проведення засідання сесії депутатів буде повідомлено в телефонному режимі особисто.

   На сесію запросити депутатів обласної ради, голову, заступників голови районної військової адміністрації, представників засобів масової інформації.

     Перелік питань порядку денного 10 сесії VIII скликання за посиланням:

http://korosten-rayrada.in.ua/index.php/sesiji-8-sklikannya/140-sesiya-10

08 грудня 2022 року в залі засідань районної ради зібрались депутати Коростенської районної ради для участі в роботі 9-ої сесії VIII скликання. За даними реєстрації в роботі сесії взяли участь 26 депутатів.

Відкрила дев’яте засідання чергової сесії Коростенської районної ради  VIIIскликання голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська. У роботі сесії взяли участь заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко та начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк.   

Усі 13 питань порядку денного були розглянуті і прийняті. Крім них до порядку денного сесії районної ради депутатом Коростенської районної ради VIII скликання Анатолієм Леончуком додатково було внесено пропозицію розглянути і проголосувати за питання, щодо продовження дії Програми матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони на території Коростенського району. Пропозицію підтримали та проголосували за неї одноголосно.

 

Після завершення офіційної частини головою Коростенської райради Юлією Гаєвською, начальником Коростенської районної військової адміністрації Юрієм Тарасюком та заступником голови Коростенської районної ради Оленою Харченко з нагоди Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування було відзначено грамотами і подяками депутатів за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську позицію та депутатську діяльність, спрямовану на вирішення питань Коростенського району.

  

 

     Як раніше повідомлялося, Українська асоціація районних та обласних рад спільно з ФАО та Мінагрополітики впроваджують Програму з роздачі зернових рукавів.
 
      Станом на сьогодні Програма реалізована на половину, тобто 700 аграріїв отримали понад 15000 рукавів.
     У зв’язку з цим, вчора, на Київщині відбулась коротка презентація. Участь в презентації взяли високопосадовці ООН, Мінагрополітики, а також Президент Асоціації Сергій Чернов.
 
Посилання на матеріал - http://uaror.org.ua/?p=23130  
presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.