Get Adobe Flash player
Помилка
  • Копіювання зірвано
  • Копіювання зірвано
  • Копіювання зірвано
  • Копіювання зірвано

Новини

 

Logotip


 

У 2017 році до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 10 884осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах.

Детальніше...

7 грудня відзначили професійне свято працівники місцевого самоврядування району

День місцевого самоврядування - державне свято, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства.

Місцеве самоврядування є могутнім потенціалом державотворення. Саме цей інститут грає значну роль у поєднанні в єдине ціле інтересів держави, суспільства та особистості, сприяє гармонізації прав і свобод людини.

Останнім часом на законодавчому рівні прийнято декілька концепцій реформування місцевого самоврядування, які спрямовані на децентралізацію влади, підвищення спроможності органів місцевого самоврядування здійснювати регулювання і управління більшою частиною суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах населення.

Це свято стосується не тільки представників органів місцевого самоврядування, а й кожного громадянина нашої держави.

Сьогодні потужну силу місцевого самоврядування на Коростенщині представляють 378 депутатів сільських рад,  37 депутати районної  ради, 30 сільських рад. Утворено дві об’єднані територіальні громади. Спільна діяльність, діяльність кожного працівника місцевого самоврядування зокрема, вносить позитивні зміни в економічний і соціальний розвиток Коростенщини.

З нагоди професійного свята кращі працівники місцевого самоврядування району  нагороджені відзнаками обласного та районного рівня.

За активну громадську позицію, високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування, Грамотою Житомирської обласної державної адміністрації нагороджено Михайлівського сільського голову Кравця М.В.

Голова Коростенської районної ради Клименко В.І. та голова Коростенської районної державної адміністрації Дмитрук С.В. нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації:

за активну депутатську діяльність, особистий внесок в реалізацію стратегії соціально-економічного і культурного розвитку Коростенського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування депутати районної ради Данильчук О.О. та Олійник В.І.;

за активну громадську позицію, високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування Дідковицький сільський голова Воробієнко В.Г., Сушківський сільський голова Максимчук Л.М., Васьковицький сільський голова Лазаренко П.П.;

за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування секретар Стремигородської сільської ради Жуковська В.А.;

за професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, цілеспрямовану діяльність у закріплені досягнутого і впровадженні якісних форм роботи та з нагоди Дня місцевого самоврядування головний бухгалтер Сарновицької сільської ради Орищенко Г.В.

Почесною Грамотою Профспілки працівників державних установ України  та Грамотою Профспілки працівників державних установ України за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, активну профспілкову діяльність та з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування нагороджена завідуюча відділом організаційно-методичної роботи виконавчого апарату Коростенської районної ради Федоренко Т.В., Сарновицький сільський голова Толочко В.В.

За багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування, Подякою районної ради та райдержадміністрації відмічено ветеранів місцевого самоврядування.

В день професійного свята працівники місцевого самоврядування приймали вітання від голови Коростенської районної ради Клименка В.І., голови Коростенської районної державної адміністрації Дмитрука С.В., заступника голови районної ради Корнійчука В.О., голови профспілкової організації працівників місцевого самоврядування Коростенського району, Хотинівського сільського голови  Палюшкевич В.М., першого заступника голови райдержадміністрації Курилюка В.М.

8 грудня урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулись у сільських радах району.

Головою Коростенської районної ради Клименком В.І. підписано розпорядження від 20.11.2017 № 43 про скликання двадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 19 грудня 2017 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

На розгляд сесії внести питання:

1.Про районний бюджет на 2018 рік.

2.Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Коростенського району на 2018 рік.

3.Різне.

На  сесію  запросити депутатів обласної ради, заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників засобів масової інформації.

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Корисні знання: триває загальнонаціональний правопросвітницький проект

«Я МАЮ ПРАВО!»

 

Розповісти та навчити захищати свої права – найголовніші завдання загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Він стартував 7 червня 2017 року і триватиме три роки (2017–2019 роки). Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки міжнародних донорів та партнерів.

Детальніше...

Заступником голови Коростенської районної ради Корнійчуком В.О. підписано розпорядження від 25.09.2017 № 34 про скликання дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 24 жовтня 2017 року о 10 годині в районному будинку культури.

На розгляд сесії внести питання:

1.Про стан  підготовки закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

2.Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

3.Різне.

На  сесію  запросити депутатів обласної ради, заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників засобів масової інформації.

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

Конкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

Детальніше...

Головою Коростенської районної ради Клименком В.І. підписано розпорядження від 18.07.2017 № 28 про скликання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 22 серпня 2017 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

На розгляд сесії внести питання:

1.Про хід виконання районної Програми розвитку агропромислового комплексу Коростенського району на 2016-2020 роки.

2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.

3.Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

4.Різне.

На  сесію  запросити депутатів обласної ради, заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників засобів масової інформації.

IMG 112  липня сільські голови Коростенського району, працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою районної ради Клименком В.І., заступником голови районної ради Корнійчуком В.О.  за сприяння Народного депутата України Володимира Юрійовича  Арешонкова, відвідали Сесійний будинок Верховної Ради України. 

IMG 2Працівник Верховної Ради України провела змістовну екскурсію радою, розповіла історію будівлі, картини «Державотворення», про роботу телеканалу та урядового порталу «Рада». 

Сільські голови, виконавчий апарат районної ради щиро вдячні Володимиру Юрійовичу за організацію змістовної екскурсії.

Коростенський місцевий центр правової допомоги та бюро проводять виїзні прийоми для людей з обмеженими фізичними можливостями

 

Надання адресної безоплатної правової допомоги одиноким громадянам, людям похилого віку та громадянам з обмеженими фізичними можливостями за місцем їх перебування є одним із пріоритетних завдань Коростенськогомісцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

 

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо суб'єктів господарювання, які надіслали конкурсні пропозиції на адресу районної ради, взяти участь у конкурсі на право оренди частини приміщення Комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» загальною площею 20,7 кв.м. для розміщення аптечного пункту (в приміщенні центрального корпусу/терапевтичного відділення лікарні, за адресою м. Коростень, вул. Жмаченка,46), який відбудеться 30 червня 2017 року об 11 год. 00 хв. у депутатській кімнаті (кабінет №14) Коростенської районної ради за адресою м. Коростень Житомирської області,  вул. Грушевського, 60/2.

Заступник голови районної ради,

голова робочої групи

з питань використання майна

районної ради                                                                                 В.О. Корнійчук

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 4-25-06, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.