Get Adobe Flash player

Новини

Про скликання 33 сесії районної ради VII скликання

 

Головою Коростенської районної ради Клименком В.І. підписано розпорядження від 13.01.2020 №2 про скликання позачергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 15 січня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

На засідання виноситься одне питання:

Про розгляд особистої заяви заступника голови районної ради Корнійчука В.О. про дострокове припинення повноважень.

На сесію запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, представників засобів масової інформації.

Розпорядженням голови від 13.12.2019 року  № 41  внесено зміни до розпорядження голови районної ради від 25.11.2019 року № 38 «Про скликання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання», а саме дату проведення перенесено на 19 грудня 2019 року.

Державна інспекція енергетичного нагляду України інформує

 

Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Житомирській областіє структурним територіальним підрозділом Державної інспекції енергетичного нагляду України (Держенергонагляд), що забезпечує реалізацію повноважень Держенергонагляду на території Житомирської області.

Відповідно до Положення про Державну інспекцію енергетичного нагляду України затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 77 Держенергонагляд - є центральним органом виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та сфері теплопостачання.

Детальніше...

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! 

Коростенська районна рада щиро вітає Вас з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Дійове, сильне і самодостатнє самоврядування відіграє важливу роль у повсякденному житті територіальних громад, розширює права кожного на участь у вирішенні місцевих проблем, дає можливість стати учасником процесу демократизації суспільства, розвитку народовладдя.

Реалії сьогодення вимагають від депутатів, керівників місцевих рад, їх працівників щоденної наполегливої роботи, направленої на підвищення рівня життя мешканців територіальних громад. На ваших плечах - відповідальність здійснення покладених на органи місцевого самоврядування повноважень та прийняті в їх межах рішення.

 

Детальніше...

Сесії районної ради

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 4-25-06, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.