Get Adobe Flash player

Новини

Шановні депутати Коростенської районної ради

VIII скликання

 Нагадуємо, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»,  Вам як депутатам районної ради необхідно подати в термін до 31 березня 2024 року шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://portal.nazk.gov.ua/login) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2023 рік.

 

14 березня – День українського добровольця

 Сьогодні і завжди ми кажемо безмежне дякую людям, які ще не так давно були представниками мирних професій, але коли ворог прийшов на поріг нашого дому, вони без вагань стали на захист рідної землі. І хоча багато хто з них ніколи раніше не тримав у руках зброї, але не йти воювати за своє вони просто не могли. Бо це принципові люди сильного духу та сталевої волі. Люди, які точно знають, що якщо прийшов до нас ворог, то вихід один: не ділитися, не здаватися, а бити окупанта і гнати його якнайдалі. На жаль, багато хто з добровольців у цій боротьбі віддав життя. Їх пам’ять ми вшановуємо сьогодні.

         Низький уклін воїнам-добровольцям, які стоять стіною за рідну землю. Кожного дня, кожної хвилини дякуємо вам за мужність, непохитність, принциповість та за вільну українську Коростенщину. Міцного здоров’я, терпіння та віри! І вічна та світла пам’ять тим, хто віддав за рідну країну життя.

 

Шановні жінки!

Весняна пора пробудження природи приносить в наші оселі чудове свято сонця, життя і кохання – Міжнародний жіночий день 8 Березня.

Все найпрекрасніше на землі пов’язане з вічним і незабутнім образом жінки-матері, жінки-громадського діяча, жінки-трудівниці, жінки-воїна, вірної подруги, слухняної, працьовитої доньки, тобто - найчарівнішої, найенергійнішої, завжди привабливої і за необхідності вимогливої половини людства. Тому марні зусилля лютої зими протидіяти вашому святу!

Жінки віддавна є надійною опорою на роботі, в соціальній сфері, в сім’ї і господарстві. Сучасне, динамічне життя не обходиться без активної участі жінок, професійна компетенція яких вочевидь нині випереджає сильну стать. Невичерпна енергія і оптимізм жінок, материнська лагідність і турбота про дітей постійно додають снаги нам у складні часи. Ніжні, працьовиті руки, добре, чуйне серце, неперевершена врода наших подільських жінок є справжньою окрасою народу України, гордістю і надією молодої держави.

Лише поряд з вами чоловіки почувають себе справжніми лицарями, захисниками і джентльменами, діячами і переможцями заради єдиного ніжного погляду і найкращих, щирих почуттів.

Від імені Коростенської районної ради з нагоди свята дозвольте побажати вам, дорогі і неповторні, мужні і добрі, ласкаві і незламні землячки, міцного здоров’я, земного щастя, пишної краси, успіхів у всіх справах, матеріального добробуту, сімейної злагоди, вдячних дітей і святкового настрою.

 

Хай вічне кохання і щастя материнства осяюють ваше життя! З весною вас, чарівниці і господині! Нехай все ваше життя буде теплим, квітучим і гарним, як справжня весна!

 

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної сотні. В пам’ять про героїзм учасників Революції Гідності, які поклали своє життя за гідне європейське майбутнє України. Смерть Небесної сотні змінила свідомість багатьох громадян України, засвідчила непохитність нашого європейського вибору.

Тож сьогодні заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко з представниками влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку на честь Героя України Сергія Кемського  та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні – перших Героїв російсько – української війни.

Боротьба за незалежну українську державу, за можливість самим обирати своє майбутнє триває й досі. Справу Героїв Небесної Сотні продовжують Герої сучасної російсько-української війни.

Пам’ятаймо, якою ціною дається наша свобода! Цінуймо подвиги Героїв, які вберегли Україну!

19 лютого - День Державного Герба України!

 19 лютого 2024 року виповнюється 32 роки від дня затвердження Державного герба України. Як державний символ — Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

Тризуб об’єднує українських громадян, які сьогодні захищають суверенітет і територіальну цілісність України від російської збройної агресії — він є символом, в якому закодована сила української нації, її дух, традиції та століття боротьби за незалежність.

Зображення Державного герба України є на печатках органів державної влади і державного управління, грошових знаках та знаках поштової оплати, службових посвідченнях, штампах, бланках державних установ з обов’язковим додержанням пропорцій зображення герба.

Український тризуб має тисячолітню історію, уособлює прагнення нашого народу до волі, незалежності та процвітання, символізує для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною.

Вітаємо усіх з цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії та тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні.

Мирного неба та добробуту рідній Україні!

Разом до перемоги!

Все буде Україна!

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.