Get Adobe Flash player

Новини

Вітання з Днем Конституції України!

Шановні депутати, жителі Коростенського району – українці! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України! Наша держава, зробивши європейський вибір, у непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність і свободу. І в ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України.

Основою Конституції України є демократичні цінності, які єднають нас із країнами світового співтовариства, ідеали справедливості, рівності та верховенства права. Життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю у нашій державі.

Ми всі повинні пам’ятати, як багато залежить від кожного з нас, адже дотримання законодавства, повага до своєї держави, її історії, традицій мають стати життєвими принципами кожного. Без сумніву, усі ми прагнемо, щоб задекларовані права були повсякденною реальністю, щоб люди впевнено дивилися у майбутнє.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Бажаємо Вам взаєморозуміння, достатку, благополуччя, спокою та миру. Нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення.

З повагою,

Голова районної ради                                              Юлія Гаєвська

Заступник голови районної ради                              Олена Харченко

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

     Щороку  22 червня ми вшановуємо світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в дім кожного українця, червоною стрічкою пройшла через кожне серце, кожну долю.

Друга світова війна – однин з найкривавіших конфліктів в історії, у ході якого загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. У цій війні українська земля безповоротно втратила 8-10 млн. своїх громадян, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало багато наших міст, містечок та сіл.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму. Життєві історії наших земляків це – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії РФ на усій території України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Тому цього дня, 22 червня, вшануймо пам’ять всіх, чиє життя було покалічено і зруйновано у тій страшній війні!

       Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

 

Військовослужбовці, які зараз обороняють нашу країну від російського окупанта, мають бути забезпеченні усім необхідним. Тож 20 червня поїхав черговий 8 гуманітарний вантаж, який організовує та фінансує Олександр Гуденко. Вантаж - це речі першої необхідності, засоби особистої гігієни, спальники, одяг та продукти харчування для наших військових з 95-ої окремої десантно-штурмової бригади на схід України.

До зібрання гуманітарного вантажу долучилася Коростенська районна рада, керівник громадської організації «Захист рідного краю «Подоляни» Орсаг Михайло, голова Червоноградської районної ради Порицький Андрій, волонтери Команди М – Волонтерський Штаб Допомоги та депутати Коростенської районної ради Тетяна Баранівська, Леонід Якубовський, Анатолій Можар і Олександр Бех.

Гуманітарну допомогу доставляє депутат Коростенської районної ради Андрій Гуденко не дивлячись на важку дорогу та зону бойових дій.

Дякуємо кожному українцю, хто відгукнувся та долучився до збору такої необхідної гуманітарної допомоги нашим воїнам. Ваша підтримка є надзвичайно важливою. Робимо все для перемоги!

Шановні працівники та ветерани системи охорони здоров’я Коростенського району!

      Від щирого серця вітаємо усіх, хто стоїть на варті охорони здоров’я, з професійним святом – Днем медичного працівника! Професія медика дуже важлива та необхідна, на вас лежить велика відповідальність за здоров’я людей. Ви супроводжуєте кожного з нас від самого народження, піклуєтесь про наше здоров`я впродовж усього життя, даруєте надію на одужання. Ваша професія сповнена благородної місії – служіння в ім’я здоров’я та майбутнього нашого народу.

     Ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни рятуєте життя людей. Рятуєте життя наших захисників, здоров’я та життя цивільних мешканців району. А до війни ви два роки долали інший виклик – пандемію коронавірусу. Ми завжди говорили, що головна цінність для охорони здоров’я району – це ви. Люди, які готові і вдень, і вночі робити свою нелегку справу. Це ви, під снарядами та вибухами, ризикуючи власним життям, надаєте допомогу тим, хто її потребує.

     Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, творчих здобутків, невичерпної енергії! Нехай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається до Вас сторицею!

 

   Голова Коростенської районної ради                                             Юлія Гаєвська

 

   Заступник голови Коростенської районної ради                          Олена Харченко

За участі і підтримки голови Коростенської районної ради Гаєвської Ю.О., заступника голови Коростенської районної ради Харченко О.В. та  депутатів            Коростенської районної ради Баранівської Т.М., Якубовського Л.П., Можара А.В., Беха О.Ф. було організовано збір та доставку гуманітарної допомоги для воїнів з  95-ої окремої десантно-штурмової бригади з міста Червоноград Львівської області.

Щиро дякуємо керівнику громадської організації «Захист рідного краю «Подоляни» Орсаг Михаїлу, який доставив вантаж, а також щира подяка за неодноразову допомогу для наших хлопців ЗСУ голові Червоноградської районної ради Порицькому Андрію.

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.