Get Adobe Flash player

Перелік питань третьої  сесії районної ради VІІI скликання

 1.            

 

2.

3.

4.

Про Програму розвитку, підтримки архівної справи, збереження архівних фондів та утримання  Комунальної установи «Коростенський районний трудовий архів» Коростенської районної ради на 2021рік.

Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021- 2022 роки.

Про районну цільова Програму сім’ї, забезпечення гендерної рівності на 2021 рік.

Про районну цільова Програму запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2021 рік.

 5.             Про перелік об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району.
 6.             Про внесення змін до рішення Коростенської районної ради від 21.10.2020 № 586 «Про безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл Коростенського району з комунальної власності територіальної громади м. Коростеня 3/10 частини нежитлової будівлі по провулку Шевченка, 20 у м. Коростені».
 7.             Про внесення змін до рішення Овруцької районної ради № 582 від 11.09.2020 року.
 8.             Про скасування рішення 19 сесії Коростенської районної ради IV скликання від 23.03.2005 року № 309 «Про Положення про надання матеріальної допомоги населенню району».
 9.             Про внесення змін до районного бюджету Коростенського району на 2021 рік.
 10.             Про звернення депутатів Коростенської районної ради до голови Житомирської облдержадміністрації, голови Коростенської районної державної адміністрації, начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу.
 11.             Про результати розгляду звернення депутатів Коростенської районної ради до Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України.
 12.             Про результати розгляду звернення депутатів Коростенської районної ради VІІІ скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про недопущення підвищення цін на енергоносії для населення».Відповідь нацкомісії.
13.            Про результати розгляду звернення депутатів Коростенської районної ради до Житомирської обласної державної адміністрації щодо незадовільного стану обслуговування автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
 14.             Про результати розгляду звернення  депутатів Коростенської районної ради до Кабінету Міністрів України.
presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 4-25-06, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.