Get Adobe Flash player

Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Коростенською районною радою 8 скликання

Регуляторні акти прийняті Коростенською районною радою VI скликання:

Про порядок оприлюднення регуляторних актів Коростенської районної ради.

Про затвердження Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл Коростенського району.

Про затвердження Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл Коростенського району.

Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району.

Про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл   Коростенського району.

Про затвердження Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району.

Про затвердження Типового договору суборенди майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл   Коростенського району.

Про затвердження Порядку погодження проведення орендарями реконструкції, технічного переоснащення, поліпшення орендованих приміщень спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району.

Про надання платних послуг комунальною установою «Коростенський районний трудовий архів» Коростенської районної ради.

Регуляторні акти оприлюднені Коростенською районною радою VI скликання для зауважень та пропозицій:

Проект рішення «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району».

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для  здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району».

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.