Новини
Сьогодні 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – для нас, українців, це одна з ключових дат. Вона об'єднує всіх нас, бо ми прагнемо кращого майбутнього і готові боротися за це.
Упродовж своєї тисячолітньої історії український народ неодноразово доводив, що свобода — це основа нашого менталітету. Бути вільними, незалежними, самостійними на своїй землі, у своїй внутрішній та зовнішній діяльності — це наша природа, відмовитися від якої — означає втратити себе, свою самобутність, свою гідність.
Цього дня розпочалися дві знакові події, які визначили подальший вектор України: Помаранчева революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го року. Українці вийшли на захист свого вибору, своїх громадянських прав і свобод, прагнення жити у правовій демократичній державі. Продемонстрували незламність у відстоюванні власних цінностей.
Сьогодні українці продовжують боротьбу за вільну, цивілізовану, європейську державу. За право на історичну пам'ять, культурну самобутність, своє майбутнє.
Від щирого серця бажаємо усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо батьківщини та піднесення добробуту всіх українців. Перемоги всім нам! Шана героям!
1000 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ
19 листопада - цього року виповнюється тисяча днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. 1000 днів війни сповнені болю і втрат, водночас стали часом єдності та незламності нашого народу. 1000 днів, протягом яких кожен українець, незалежно від місця, віку чи професії, став частиною великої боротьби за свободу.
Війна забирає багато: мир, спокій, домівки і найдорожче – життя. Але вона також відкриває найглибші людські риси: стійкість, силу духу і єдність. За тисячу днів багато українців втратили звичне життя, змушені покинути рідні міста, але ще більше людей відчули небачене братерство, готовність допомагати один одному, попри будь-які труднощі.
Цей день - нагадування про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу. Разом, завдяки нашим захисникам і захисницям, підтримці волонтерів та кожного з нас, ми пройшли цей шлях і продовжуємо йти далі. Перемога буде!
Схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя, і дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!
День працівника соціальної сфери: цінність
допомоги та підтримки
01 листопада з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери у Коростенському районі відбулись урочистості. У заходах взяла участь заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко, яка привітала працівників закладів соціального спрямування району та висловила слова вдячності за щоденну сумлінну працю та тепле відношення до соціально вразливих верств населення.
Наразі соціальні працівники відіграють важливу роль в наданні допомоги людям, які постраждали внаслідок війни в Україні. Воєнні дії на території нашої держави призводять до надзвичайно складних ситуацій, коли громадяни втрачають свої будинки, сім’ї, рідних та робочі місця. У цих умовах саме працівники соціальної сфери стають важливими посередниками між потерпілими та необхідними ресурсами, послугами та професійною підтримкою. Зокрема, вони ведуть роботу з ветеранами, допомагаючи їм інтегруватися в цивільне життя після повернення з передової.
Протягом багатьох років працівники соціальної сфери демонструють відданість своїй справі, проявляючи співчуття і бажання допомагати іншим. Вони стають опорою для тих, хто цього потребує, і саме тому важливо не лише вшановувати їхню працю, але й підтримувати їх у розвитку професійних навичок та забезпечувати належні умови для роботи.
Цей день – це можливість подякувати всім, хто своєю щоденною працею дарує тепло свого серця.
Вчора 29 жовтня заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко взяла участь у третьому засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Житомирської області.
Засідання проходило у онлайн форматі за участю заступника Керівника Офісу Президента Віктора Микити, представників Уряду, керівництва Житомирської обласної ради та Житомирської ОВА, керівництва сектору безпеки і оборони області, начальників районних військових адміністрацій, голів районних рад та очільників територіальних громад області.
Одним з основних аспектів обговорення стали запитання, які хвилюють представників місцевого самоврядування напередодні опалювального сезону. Також під час зустрічі присутні обговорили важливі питання для громад і регіонів, зокрема розвиток міжнародного міжрегіонального співробітництва, альтернативної енергетики, створення та функціонування мережі ветеранських просторів на території Житомирської області, реалізацію житлової політики щодо внутрішньо переміщених осіб, а також координацію та контроль безпекових заходів у регіоні.
Учасники засідання мали змогу порушити актуальні потреби громад, висловити власні думки та отримати конкретні відповіді та рекомендації.
Координаційна нарада керівників правоохоронних органів Коростенського району щодо протидії злочинності та корупції на території району в умовах воєнного стану
15 жовтня під головуванням керівника Коростенської окружної прокуратури Андрія Мамкути проведено координаційну нараду, на якій було обговорено ефективність взаємодії правоохоронних органів району у сфері протидії злочинності, захисту громадян, суспільства від злочинних посягань в умовах воєнного стану.
У роботі заходу взяли участь керівники та представники відповідних силових структур Коростенського району та міста.
Під час наради її учасниками було обговорено результати роботи правоохоронних органів, напрями діяльності, які потребують особливої уваги та консолідації зусиль державних установ, та подальша взаємодія задля покращення стану законності в межах Коростенського району і підтримки правопорядку. Зосередили увагу на необхідності вжиття додаткових заходів для виявлення злочинів та їх ефективного розслідування з метою притягнення до відповідальності винних осіб.
Також окремо обговорили шляхи боротьби з новими формами шахрайств, зокрема вчинених шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки. Присутні висловили своє бачення взаємодії та вирішення піднятих під час наради питань.
Підводячи підсумки керівник окружної прокуратури наголосив на необхідності активізації діяльності правоохоронних органів на пріоритетних напрямах та вирішення обговорених проблем.