Get Adobe Flash player
Перелік питань п’ятої сесії районної ради VIII скликання 21 жовтня 2021 року

 

1      
Про внесення змін до районного бюджету Коростенського району на 2021 рік.
2      
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Коростенського району за 9 місяців 2021 року.
3      
Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради.
4      
Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ділянки «Жеревецька-2».
5      
Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску Південної частини Ділянки №1 Дідковицького родовища.
6      
Про розгляд питання погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску ділянки Східна Ушомирського родовища.
7      
Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Соснівка Коростенського району Житомирської області.
8      
Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району для передачі майна в оренду на аукціоні.
9      
Про внесення змін до Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону (Перелік другого типу).
10   
Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Кабінету Міністрів України.
11   
Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.
12   
Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України.
13   
Про результати розгляду звернення Коростенської районної ради до Комітету з питань  економічного розвитку Верховної Ради України.
14   
Про результати розгляду звернення Коростенської районної ради до Державного агентства інфраструктурних проектів України.
15   
Про результати розгляду звернення Коростенської районної ради до Коростенського міського голови.
presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.