Get Adobe Flash player

Рішення другої сесії (перше пленарне засідання)  районної ради  

 VІІI скликання 10 лютого 2021 року  

41.      Про інформацію керівника Коростенської місцевої прокуратури про стан законності і заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  Коростенської місцевої прокуратури за підсумками 2020 року.
42.           Про Положення про президію Коростенської районної ради.
43.           Про Положення про постійні комісії Коростенської районної ради.
44.           Про Положення про виконавчий апарат Коростенської районної ради.
45.           Про делегування повноважень Коростенській районній державній адміністрації.
46.           Про виконання програми економічного і соціального розвитку Коростенського району за 2020 рік.
47.           Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лугинського району за 2020 рік. Додаток.
48.           Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Малинського району за 2020 рік. Додаток.
49.           Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Олевського району за 2020 рік. Додаток доходи. Додаток видатки.
50.           Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Овруцького району за 2020 рік.
51.           Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Народицького району за 2020 рік. Додаток.
52.           Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Коростенського району за 2020 рік.
53.           Про внесення змін до районного бюджету Коростенського району на 2021 рік. Додатки.
54.           Про затвердження розпоряджень голови Овруцької райдержадміністрації. Розпорядження.
55.           Про затвердження розпоряджень голови Лугинської райдержадміністрації.Розпорядження.
56.           Про затвердження розпоряджень голови Олевської райдержадміністрації.Розпорядження.
57.           Про передачу матеріальних цінностей та основних засобів на баланс Коростенської районної ради.
58.           Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Коростенської районної ради у комунальну  власність Ушомирської сільської ради.
59.           Про безоплатну передачу бібліотечного фонду Коростенської районної бібліотеки у комунальну  власність Ушомирської сільської ради.
60.           Про надання дозволу на списання бібліотечного фонду Коростенської районної бібліотеки.
61.           Про передачу об’єкту незавершеного будівництва на баланс Коростенської районної ради.
62.           Про надання дозволу на безоплатну передачу матеріальних цінностей та основних засобів.
63.           Про включення об’єктів комунальної власності Коростенської районної ради до Переліку другого типу.
64.           Про надання згоди на передачу об’єктів комунальної власності Коростенської районної ради в оренду.
65.           Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 року № 10 «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського  району у комунальну  власність Ушомирської сільської ради».
66.           Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 року № 11 «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського  району у комунальну  власність територіальної громади Іршанської селищної ради».
67.           Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 року № 12 «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського  району у комунальну  власність Коростенської міської територіальної громади».
68.           Про безоплатну передачу основних засобів та необоротних матеріальних активів з балансу Малинської районної ради у комунальну власність Малинської міської ради.
69.           Про безоплатну передачу основних засобів, запасів та матеріальних цінностей з балансу Малинської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у комунальну власність Малинської міської ради.
70.           Про безоплатну передачу основних засобів, запасів та матеріальних цінностей з балансу Народицької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у комунальну власність Народицької селищної ради.
71.           Про безоплатну передачу основних засобів, запасів та матеріальних цінностей з балансу Олевської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у комунальну власність Олевської міської ради.
72.           Про безоплатну передачу основних засобів, запасів та матеріальних цінностей з балансу Лугинської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у комунальну власність Лугинської селищної ради.
73.           Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України.
74.           Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Кабінету Міністрів України про  правовий режим частини Коростенського району.
75.           Про звернення депутатів Коростенської районної ради VІІІ скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про недопущення підвищення цін на енергоносії для населення».

 Відомість поіменного голосування від 10.02.2021 року

Протокол 2.1. від 10.02.2021

 

 

Рішення другої сесії районної ради  

(друге пленарне засідання) VІІI скликання 24 лютого 2021 року 

76.          Про Регламент Коростенської районної ради VІІI скликання.
77.          Про Кодекс етики депутатів Коростенської  районної  ради.
78.          Про Положення про помічника-консультанта депутата Коростенської районної ради.
79.          Про внесення змін до районного бюджету Коростенського району на 2021 рік. Додатки.
80.          Про безоплатну передачу основних засобів та необоротних матеріальних активів з балансу Овруцької районної ради у комунальну власність Овруцької міської ради.
81.          Про звернення депутатів Коростенської районної ради до обласної державної адміністрації щодо незадовільного стану обслуговування автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
82.          Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи  Лугинської районної ради  в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради.
83.          Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи  Олевської районної ради  в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради.
84.          Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи Овруцької районної ради  Житомирської області в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради.
85.          Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи  Малинської районної ради  в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради.
86.          Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи  Народицької районної ради  в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради.
87.          Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 року № 7 «Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради».
88.          Про цільову Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Коростенському районі на 2021 рік.
89.          Про списання безнадійної дебіторської заборгованості ліквідованого банку «Україна».
90.          Про звернення  депутатів Коростенської районної ради до Кабінету Міністрів України.

 Відомість поіменного голосування від 24.02.2021 року

Протокол 2.2. від 24.02.2021

 

Проєкти рішень другої сесії (друге пленарне засідання)

районної ради VІІI скликання 24 лютого 2021 року 

 1.             Про Регламент Коростенської районної ради VІІI скликання
 2.             Про Кодекс етики депутатів Коростенської  районної  ради
 3.             Про Положення про помічника-консультанта депутата Коростенської районної ради
 4.             Про внесення змін до районного бюджету Коростенського району на 2021 рік
 5.             Про безоплатну передачу основних засобів та необоротних матеріальних активів з балансу Овруцької районної ради у комунальну власність Овруцької міської ради
 6.             Про звернення депутатів Коростенської районної ради до обласної державної адміністрації щодо незадовільного стану обслуговування автомобільних доріг загального користування місцевого значення
 7.             Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи  Лугинської районної ради  в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради
 8.             Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи  Олевської районної ради  в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради
 9.             Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи Овруцької районної ради  Житомирської області в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради
10.            Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи  Малинської районної ради  в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради
11.            Про затвердження передавального акту у зв’язку з припиненням юридичної особи  Народицької районної ради  в результаті реорганізації шляхом приєднання до Коростенської районної ради
 12.             Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 року № 7 «Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради»
 13.             Про списання безнадійної дебіторської заборгованості ліквідованого банку «Україна»
 14.             Про цільову Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Коростенському районі на 2021 рік

 

Проєкти рішень другої сесії (перше пленарне засідання) районної ради VІІI скликання 10 лютого 2021 року

 1.             Про інформацію керівника Коростенської місцевої прокуратури про стан законності і заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  Коростенської місцевої прокуратури.
 2.             Про Положення про президію Коростенської районної ради.
 3.             Про Положення про постійні комісії Коростенської районної ради.
 4.             Про Положення про виконавчий апарат Коростенської районної ради.
 5.             Про делегування повноважень Коростенській районній державній адміністрації.
 6.             Звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Коростенського району за 2020 рік.
 7.             Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лугинського району за 2020 рік. Додаток.
 8.             Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Малинського району за 2020 рік. Додаток.
 9.             Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Олевського району за 2020 рік. Додаток доходи. Додаток видатки.
10.            Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Овруцького району за 2020 рік.
11.            Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Народицького району за 2020 рік. Додаток.
12.            Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Коростенського району за 2020 рік.
13.            Про внесення змін до районного бюджету Коростенського району на 2021 рік.
14.            Про затвердження розпоряджень голови Овруцької райдержадміністрації. Розпорядження.
15.            Про затвердження розпоряджень голови Лугинської райдержадміністрації. Розпорядження.
16.            Про затвердження розпоряджень голови Олевської райдержадміністраціїРозпорядження.
17.            Про передачу матеріальних цінностей та основних засобів на баланс Коростенської районної ради.
18.            Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Коростенської районної ради у комунальну  власність Ушомирської сільської ради.
19.            Про безоплатну передачу бібліотечного фонду Коростенської районної бібліотеки у комунальну  власність Ушомирської сільської ради.
20.            Про надання дозволу на списання бібліотечного фонду Коростенської районної бібліотеки.
21.            Про передачу об’єкту незавершеного будівництва на баланс Коростенської районної ради.
22.            Про надання дозволу на безоплатну передачу матеріальних цінностей та основних засобів.
23.            Про включення об’єктів комунальної власності Коростенської районної ради до Переліку другого типу.
24.            Про надання згоди на передачу об’єктів комунальної власності Коростенської районної ради в оренду.
25.            Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 року № 10 «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського  району у комунальну  власність Ушомирської сільської ради».
26.            Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 року № 11 «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського  району у комунальну  власність територіальної громади Іршанської селищної ради».
27.            Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 року № 12 «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського  району у комунальну  власність Коростенської міської територіальної громади».

28.           

 

29.

Про безоплатну передачу основних засобів та необоротних матеріальних активів з балансу Малинської районної ради у комунальну власність Малинської міської ради.

Про безоплатну передачу основних засобів, запасів та матеріальних цінностей з балансу Малинської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у комунальну власність Малинської міської ради.

30.            Про безоплатну передачу основних засобів, запасів та матеріальних цінностей з балансу Народицької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у комунальну власність Народицької селищної ради.
31.            Про безоплатну передачу основних засобів, запасів та матеріальних цінностей з балансу Олевської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у комунальну власність Олевської міської ради.
32.            Про безоплатну передачу основних засобів, запасів та матеріальних цінностей з балансу Лугинської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у комунальну власність Лугинської селищної ради.
33.            Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України.
34.            Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Кабінету Міністрів України про  правовий режим частини Коростенського району.
35.            Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, та Верховної Ради України про скасування підвищення тарифів на електроенергію, природний газ,  послуги з їх розподілу та транспортування.
   Відомість поіменного голосування від 10.02.2021 рокуpresidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.