Get Adobe Flash player

Рішення восьмої сесія районної ради

VІI скликання 8 червня 2016 року

прот.

Про проведення робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Коростенського району у 2016 році.

86.

Про хід виконання районної  Програми "Здоров'я" на 2015-2017 роки.

87.

Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року.

88.

Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Додатки.

89.

Про затвердження Порядку і нормативів відрахувань частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл району або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальних громад сіл району.

90.

Про програму покращення умов надання адміністративних послуг та підвищення їх якості в Центрі обслуговування платників податків при Коростенській ОДПІ на 2016 рік.

91.

Про нову редакцію Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Коростенського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015-2016 роках.

92.

Про програму розвитку функціонування центру надання адміністративних послуг при Коростенській районній державній адміністрації на 2016 рік.

93.

Про збільшення граничної штатної чисельності комунального закладу «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської районної ради.

94.

Про встановлення орендної плати  бюджетним установам.

95.

Про зняття з контролю рішень районної ради.

96.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації.

97.

Про передачу приміщення зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району у комунальну власність територіальної громади міста Овруча.

98.

Про депутатський запит депутата районної ради Баранівського А.І.

прот.

Інформація про розгляд звернення депутатів Коростенської районної ради до Генерального прокурора України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної ради про дотримання ДП «Коростенський лісгосп АПК» норм лісового законодавства щодо забезпечення охорони, відтворення та сталого використання лісових ресурсів.

99.

Про  нову редакцію пункту 4 рішення районної ради від 23.12.2015 року № 23 «Про встановлення вартості харчування та розміру плати батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах та дошкільних  відділеннях навчально-виховних комплексів “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний  навчальний заклад ”району на 2016 рік».

 Протокол 8 сесії районної ради VІI скликання від 08 червня 2016 року

Відомість поіменного голосування.

Сесії районної ради

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.