Get Adobe Flash player
Двадцять перша сесія районної ради
VІI скликання 14 березня 2018 року
 
319
Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Народного депутата України Арешонкова В.Ю., Державного агентства автомобільних доріг України, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації.
320
Про звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Коростенського району за 2017 рік.
321
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за   2017   рік.
Звіт.
322
Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
Додатки.
323
Про виділення коштів спеціального фонду районного бюджету «Надходження від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва».
324
Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2018-2019 роки.
325
Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона Коростенського району» на 2018-2020 роки.
326
Про Комплексну програму профілактики та спільних оперативних дій у разі виникнення підозри та підтвердження діагнозу на африканську чуму свиней в Коростенському районі на 2018-2020 роки.
327
Про районну Програму "Здоров'я" на 2018-2020 роки.
328
Про внесення змін до Структури комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради».
329
Про збільшення граничної штатної чисельності комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради».
330
Про реорганізацію Комунального закладу «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської районної ради шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської районної ради.
331
Про вихід зі складу засновників редакції Коростенської міськрайонної газети «Древлянський край» та реорганізацію шляхом перетворення в приватне підприємство «Редакція Коростенської міськрайонної газети «Древлянський край».
332
Про нову редакцію пункту 1 рішення двадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 19.12.2017 року № 304 «Про харчування учнів пільгових категорій в закладах загальної середньої освіти району».
333
Про встановлення надбавки до посадового окладу головному лікарю комунального закладу «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної   допомоги» Коростенської районної ради.
334
Про встановлення надбавки до посадового окладу головному лікарю комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради».
335
Про передачу приміщень зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району у комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади.
336
Про зняття з контролю рішення районної ради.
 
Про результати розгляду звернення депутатів Коростенської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Верховної ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України.
 
Про результати розгляду рішення про підтримку звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради до Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації.
 
Про результати розгляду звернення депутатів Коростенської районної ради до Народного депутата України Арешонкова В.Ю., Житомирської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Житомирській області, Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

 Протокол від 14.03.2018

Сесії районної ради

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.