Get Adobe Flash player

Рішення вісімнадцятої  сесії  районної ради

VІI скликання 22  серпня  2017 року

 

255.
Про хід виконання районної Програми розвитку агропромислового комплексу Коростенського району на 2016-2020 роки.
 
Інформація про виконання депутатського запиту депутатів районної ради щодо укладених договорів оренди земельних ділянок райдержадміністрацією з суб’єктами господарювання за 2016 рік.
256.
Про внесення змін до рішення районної ради від 28.04.2017 року № 220 «Про затвердження ескізного проекту пам'ятника жителям Коростенщини, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння Українському народові та загинули за незалежність Української держави».
257.
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.
258.
Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Додатки.
259.
Звіт про роботу комісії по наданню матеріальної допомоги населенню району.
 
Інформація про роботу тимчасової контрольної комісії Коростенської районної ради щодо збереження майна спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району, яке перебуває на балансі  комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради».
260.
Інформація тимчасової контрольної  комісії районної ради
щодо проведення очищення існуючих протипожежних водойм, їх окультурення та пристосування для цих потреб природних або штучних водойм (ставів, боліт і т.д.), вивчення думки місцевих громад, лісокористувачів, орендарів земельних та лісових угідь.
261.
Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Коростенщиною».
262.
Про збільшення граничної штатної чисельності комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради».
263.
Про  нову редакцію пункту 2 рішення чотирнадцятої сесії районної ради VІІ  скликання від 23.12.2016 року № 173 «Про харчування учнів пільгових категорій в загальноосвітніх навчальних закладах району у 2017 році».
264.
Про вшанування пам’яті жертв трагедії вірменського народу.
 
Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району у комунальну власність територіальної громади Ушомирської сільської ради.
265.
Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району у комунальну власність територіальної громади Горщиківської сільської ради.
266.
Про внесення змін до рішення чотирнадцятої   сесії  районної ради  VII  скликання від  30.12.2011 року № 129
267.
Про перелік об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району Житомирської області.
268.
Про надання дозволу на списання основного засобу з балансу відділу культури райдержадміністрації, який перебуває у спільній власності територіальних громад сіл Коростенського району.
269.
Про безоплатну передачу приміщення зі спільної власності територіальних громад сіл Коростенського району у комунальну власність територіальної громади Межиріцької сільської ради.
270.
Про затвердження розпоряджень голови районної ради та райдержадміністрації.
271.
Про депутатський запит депутата районної ради Годінчука В.В.  
 
Про результати розгляду звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України про внесення змін до деяких законодавчих актів України.

Протокол 18 сесії районної ради VІI скликання 22  серпня  2017 року

Відомість поіменного голосування

Сесії районної ради

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.