Get Adobe Flash player

Рішення шістнадцятої  сесії районної ради

VІI скликання 28 квітня 2017  року

 

220.

Про затвердження проекту пам’ятника  жителям Коростенщини, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння Українському народові та загинули  за незалежність Української держави.

221.

Про хід виконання Програми забезпечення пожежної безпеки в Коростенському районі на 2016-2020 роки.

222.

Про хід виконання районної Програми розвитку галузі культури на період до 2019 року.

223.

Про внесення доповнень до районної Програми забезпечення виконання Коростенською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2016-2018 роки.

224.

Про внесення доповнень до районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення на 2013-2017 роки.

225.

Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Додатки.

226.

Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.

227.

Про обрання голови постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

228.

Про перепрофілювання фельдшерських пунктів.

229.

Про збільшення граничної штатної чисельності комунального закладу «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської районної ради.

230.

Про організацію підвозу учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

231.

Про склад комісії з питань надання матеріальної допомоги населенню району.

232.

Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради від 23.02.2017 року № 207 «Про затвердження списку присяжних для кримінального провадження в Коростенському міськрайонному суді».

233.

Про звернення депутатів Коростенської районної ради.

234.

Про встановлення надбавки до посадового окладу та преміювання головного лікаря комунального закладу «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» Коростенської районної ради.

235.

Про встановлення надбавки до посадового окладу та преміювання головного лікаря комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня  Коростенської районної ради».

236.

Про передачу в оренду частини цілісного майнового комплексу комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради».

237.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

238.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації.

239.

Про депутатський запит депутата районної ради Мошківської Ю.М.

 

Інформація про виконання депутатського запиту депутата районної ради Обихода В.А.

 

Інформація про розгляд звернення депутатів Коростенської районної ради до Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України щодо роз’яснення положень Закону України «Про державну службу».

 

Інформація про розгляд звернення депутатів Коростенської районної ради про підтримку звернення депутатів Житомирської районної ради до Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації про скасування розпорядчих документів щодо умов допорогових закупівель.

 

Інформація про розгляд звернення депутатів Коростенської  районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації  щодо капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Р-49 «Васьковичи-Шепетівка» та Р-28 «Виступовичи-Житомир».

 

Інформація про виконання депутатського запиту депутатів районної ради щодо укладених договорів оренди земельних ділянок райдержадміністрацією з суб’єктами господарювання за 2016 рік.

240.

Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Верховної Ради України.

241.

Про звернення депутатів Коростенської районної ради до голови Житомирської обласної ради.

 

Інформація про результати роботи комісії створеної розпорядженням районної державної адміністрації  від 20.02.2017 року № 50 «Про створення комісії щодо виявлення фактів, які були викладені в статті на Інтернет ресурсі «Древлянська правда».

Відомість поіменного голосування 28.04.2017

Сесії районної ради

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.