Get Adobe Flash player

Рішення

42 сесії районної ради

VI скликання 19 серпня 2015 року

 

431. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І піврічя 2015.
432. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
Додаток до рішення районної ради № 432.
433. Про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перред Коростенщиною".
434. Про програму функціонування Коростенського районного ресурснуго центру громад щодо реалізації в районі спільного Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" - ІІІ на 2015-2017 роки.
435. Про підтримку Постанови Верховної ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй. Європецйського Парламенту. Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламенської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентсьої Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором".
436. Про перейменування села Радянське Коростенського району Житомирської області.
437. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл Коростенсього району цілісного майнового комплесу Державного закладу "Відділкова лікарня станції Коростень Південно-Західної залізниці".
438. Про реорганізацію Дідковицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області та Новинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Коростенського району Житомирської області.
439. Про ліквідацію Берестовецької середньої загальноосвітньої школи І ступеня Коростенського району Житомирської області, Калинівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня Коростенського району Житомирської області, Розівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня Коростенського району Житомирської області.
440. Про надання дозволу на списання основного зазособу з балансу відділу культури райдержадміністрації, який перебуває у спільній власності територіальних громад Коростенського району.
441. Про встановлення орендної плати.
442. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
443. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради.
444. Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо негайної індексації зарплат та пенсій в умовах значного підвищення індексу споживчих цін та різкого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Протокол 42 сесії районної ради VI скликання

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.