Get Adobe Flash player

Оголошення про здачу в оренду майна

спільної власності територіальних громад Коростенського району

 Робоча група з питань використання майна Коростенської районної ради оголошує конкурс на передачу в оренду приміщення гаражів Комунального неприбуткового підприємства “Коростенської центральної районної лікарні Коростенської районної ради”  площею 250,45 кв.м.  за адресою м. Коростень, вул. С. Кемського,69А, для розміщення майстерні, що здійснює технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати та найкращі умови експлуатації об'єкта.

 

Для участі в конкурсі необхідно подати на розгляд робочої групи (конкурсної комісії) за адресою м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2 2-й поверх, виконавчий апарат районної ради  такі документи:

- заяву на участь у конкурсі;

- конкурсні пропозиції (запечатані в окремому конверті з позначкою “На конкурс по оренді”) щодо розміру орендної плати за 1 кв. м. без ПДВ, яка не може бути меншою 171,04 грн (сто сімдесят одну гривню чотири копійки) в рік, надруковані на фірмовому бланку та завірені мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови їх наявності) і підписом керівної особи які також містять термін на який буде укладено договір оренди, виконання умов конкурсу та додаткові зобов'язання по експлуатації об'єкта;

- відомості про учасника конкурсу (копію свідоцтва про державну реєстрацію, довідку з органів податкової служби про перебування платником податків);

- копії установчих документів;

- копію довідки органу податкової служби про відсутність заборгованості зі сплати податків;

- довідка щодо відсутності рішення про порушення проти суб'єкта господарювання справи про банкрутство.

Переможець конкурсу відшкодовує повністю вартість незалежної оцінки, несе витрати пов'язані з утриманням орендованого майна та сплатою комунальних послуг.

Прийняття документів на конкурс здійснюється до 31 липня 2019 року.

Ознайомлення з умовами конкурсу та відомості про об'єкт оренди за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2 2-й поверх, виконавчий апарат районної ради, тел. 9-63-84.

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 4-25-06, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.