Get Adobe Flash player

Новини

На плечах, у руках чи в серці… він завжди з нами!

Рідний синьо-жовтий стяг — наш символ боротьби за свободу, наше бойове знамено, наш оберіг!

З ним захисники йдуть у бій, його нам піднімати з нагоди Перемоги! Під ним ще відбудовувати знищені росіянами міста та села України.

Державний Прапор України став символом боротьби з тиранією та тероризмом для всього світу й назавжди є і буде одним із символів нашої державності.

Прапор незламності, свободи та відваги неодмінно повернеться на всі українські території і майорітиме в просторі перемоги, свободи та демократії.

Слава Українському прапору!

Слава Україні!

07 липня 2023 року в залі засідань районної ради зібрались депутати Коростенської районної ради для участі в роботі позачергової 12-ої сесії  VIII скликання. За даними реєстрації в роботі сесії взяли участь 22 депутати.

Відкрила дванадцяте засідання позачергової сесії восьмого скликання заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко. У роботі сесії також взяли участь заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Володимир Сивко. Основним питанням порядку денного позачергової сесії, яке розглянули і підтримали одноголосно депутати було рішення: «Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Президента України, депутатів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національної комісії з радіаційного захисту населення України, щодо недопущення ймовірного прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України».

Дякуємо депутатам Коростенської районної ради за сумлінне виконання своїх депутатських повноважень.

Заступником голови Коростенської районної ради Харченко О. В. підписано розпорядження від 04.07.2023 року № 15 про скликання дванадцятої позачергової сесії районної ради восьмого скликання. В зв’язку з військовим станом в країні про дату, час і місце проведення засідання сесії депутатів буде повідомлено в телефонному режимі особисто.

      На сесію запросити депутатів обласної ради, голову, заступників голови районної військової адміністрації, представників засобів масової інформації.

     Перелік питань порядку денного 12 сесії VIII скликання за посиланням: http://korosten-rayrada.in.ua/index.php/sesiji-8-sklikannya/142-12-sesiya-8-sklikannya

29 червня 2023 року в залі засідань районної ради зібрались депутати Коростенської районної ради для участі в роботі 11-ої сесії VIII скликання. За даними реєстрації в роботі сесії взяли участь 26 депутатів.

Відкрила одинадцяте засідання чергової сесії восьмого скликання заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко. У роботі сесії також взяли участь заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Володимир Сивко, начальник відділу фінансів Коростенської РДА Марія Філоненко та керуючий справами виконавчого апарату Коростенської районної ради Анатолій Шахматов.   

Усі 10 питань порядку денного були розглянуті і прийняті.

Заступником голови Коростенської районної ради Харченко О. В. підписано розпорядження від 15.06.2023 року № 14 про скликання одинадцятої сесії районної ради восьмого скликання. В зв’язку з військовим станом в країні про дату, час і місце проведення засідання сесії депутатів буде повідомлено в телефонному режимі особисто.

      На сесію запросити депутатів обласної ради, голову, заступників голови районної військової адміністрації, представників засобів масової інформації.

     Перелік питань порядку денного 11 сесії VIII скликання за посиланням:

http://korosten-rayrada.in.ua/index.php/sesiji-8-sklikannya/141-11-sesiya-8-sklikannya

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.