Get Adobe Flash player

Новини

15 ЛИПНЯ - ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ 

У  день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира ми відзначаємо День Хрещення Київської Русі та День Української Державності!

День Української Державності це зовсім юне свято, але сьогодні воно має особливе значення. Повномасштабна війна з Росією змусила нас по-новому усвідомити важливість нашої державності. Тепер це питання не лише історії, а й самого існування країни, існування надії на щасливе майбутнє наших дітей, прагнення до свободи та миру серед інших вільних народів Європи. Україна - це  тисячолітня історія багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом та своїми героями.

Шановні мешканці Коростенського району!

Сьогодні, як ніколи, нам потрібні мир та єдність.

Тож, нехай цей урочистий день духовно єднає нас, додає нам віру в добро та справедливість.

Злагоди вам, успіхів у реалізації високих задумів на благо  розвитку  української держави.

Зі святом! Слава Україні!

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

 28 червня 2024 року Конституції нашої держави виповнюється 28 років. Конституція України - це закріплене право кожного українця жити в соборній, незалежній державі.

Сьогодні українцям доводиться відстоювати це право у кровопролитних боях, жертвуючи заради цього власним здоров’ям і життям.

Впевнені, що  тільки через єдність, готовність допомагати і разом боротись за свободу та незалежність ми зможемо  захистити наші демократичні цінності, нашу Конституцію.

Українці завжди були, є і будуть вільним народом, тому лише у незалежній і суверенній Україні на нас чекає успіх.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, слугують чітким дороговказом для нашого суспільства у процесі розбудови сучасної держави, яка стане невід’ємною і гармонійною частиною цивілізованого світу.

Слава Україні!

Щороку 19 червня в Україні відзначають День фермера! Це свято усіх, хто руками, серцем, душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ і як наслідок – розбудови економіки країни. Фермер і фермерство – це навіть не професія, а швидше спосіб життя особливих людей, які не уявляють себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця.

Сьогодні ми третій рік поспіль відзначаємо свято в умовах повномасштабної війни – тож праця фермерів всієї країни в цей час є особливо важливою як ніколи. Допоки мужні українські воїни продовжують боронити державу від ворога на фронті, Ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити свою справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому.

Від щирого серця вітаємо всіх фермерів Коростенського району із професійним святом. Бажаємо Вам, щоб земля рясніла золотим щедрим врожаєм, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілювались всі Ваші професійні плани. Нехай Ваша праця буде успішною під мирним українським небом.

Велика вдячність Вам за любов до землі, терпіння і витримку! Зі святом!

Сьогодні, 13 червня, відбулося пленарне засідання 16-ої сесії Коростенської районної ради VIII скликання, на якому були присутні згідно реєстрації 25 депутатів.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови Коростенської районної ради Олени Харченко та за участі заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Юрія Ярмолицького, начальника управління фінансів Коростенської районної державної адміністрації Марії Філоненко, начальника районного відділу освіти Василя Митюка.

Сесія традиційно розпочалася з виконання Державного Гімну. Також на початку сесії після голосування з першого питання порядку денного урочисто привітали Ольгу Борову та Тетяну Таргонську з набуттям повноважень депутата Коростенської районної ради VIII скликання.  Далі депутати перейшли до розгляду наступних питань порядку денного. Загалом було розглянуто 23 питання, з них рішення прийнято по – 21 та 2 було розглянуто і прийнято до відома - протокольно.

Дякуємо усім присутнім депутатам Коростенської районної ради та запрошеним за плідну роботу!

Сьогодні 7 червня у приміщенні Коростенської районної ради  відбулось засідання трьох постійних комісій районної ради - засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету і комунальної власності; з питань регламенту, депутатської етики та законності і з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

На розгляд порядку денного комісій було винесено 24 питання. Участь у роботі комісії взяли: заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко; начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой; керуючий справами виконавчого апарату Коростенської районної ради Анатолій Шахматов; депутати районної ради, які входять до складу постійних комісій; запрошені представник Ушомирської територіальної громади та  Коростенського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області.

Голова постійної комісії районної ради з питань бюджету і комунальної власності Тетяна Семененко  ознайомила присутніх з питаннями, які було винесено на розгляд засідання комісій, згідно з яких у ході засідання депутати приймали висновки та рекомендації  за процедурою відкритого поіменного голосування.

Також депутати розглянули та підтримали звернення, які надійшли від депутата Коростенської районної ради VIII скликання Сергія Грищенко, щодо  техногенної ситуації, яка склалась в селі Купище Ушомирської ОТГ в зв’язку з недотриманням умов зберігання хімічних відходів невідомого походження та стосовно незаконної порубки лісів в Коростенській та Лугинській ОТГ.

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.