Get Adobe Flash player

Новини

08 грудня 2022 року в залі засідань районної ради зібрались депутати Коростенської районної ради для участі в роботі 9-ої сесії VIII скликання. За даними реєстрації в роботі сесії взяли участь 26 депутатів.

Відкрила дев’яте засідання чергової сесії Коростенської районної ради  VIIIскликання голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська. У роботі сесії взяли участь заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко та начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк.   

Усі 13 питань порядку денного були розглянуті і прийняті. Крім них до порядку денного сесії районної ради депутатом Коростенської районної ради VIII скликання Анатолієм Леончуком додатково було внесено пропозицію розглянути і проголосувати за питання, щодо продовження дії Програми матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони на території Коростенського району. Пропозицію підтримали та проголосували за неї одноголосно.

 

Після завершення офіційної частини головою Коростенської райради Юлією Гаєвською, начальником Коростенської районної військової адміністрації Юрієм Тарасюком та заступником голови Коростенської районної ради Оленою Харченко з нагоди Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування було відзначено грамотами і подяками депутатів за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську позицію та депутатську діяльність, спрямовану на вирішення питань Коростенського району.

  

 

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.