Get Adobe Flash player

Новини

 

В зв’язку з приїздом до Коростенського району великої кількості ВПО, а також їх складною життєвою ситуацією, яка загострилася після початку повномасштабного вторгнення РФ, виникла гостра необхідність у відкритті районного гуманітарного штабу.

6 серпня розпочинає свою роботу районний гуманітарний штаб – спільна гуманітарна ініціатива ГО «Захист рідного краю «Подоляни» та Коростенської районної ради. Штаб знаходиться за адресою: місто Коростень, вул. Князя Володимира, 68 (район Хімаша, біля відділення пошти).

Шановні жителі громад Коростенського району, впевнені, що ви не  лишаєтесь байдужими ні дня, тому просимо Вас по можливості долучитися до потреб даного штабу аби допомогти тим хто потребує.

Коростенський район складається з 13 територіальних громад, в більшості з яких відсутній волонтерський рух.

ГО "Захист рідного краю "Подоляни"  та Коростенська районна рада тісно співпрацює не тільки з головами громад, а й з старостами старостинських округів всіх 13 територіальних громад аби допомогу мали можливість отримати всі без винятку люди, які її дійсно потребують, особливо у сільській місцевості.

Допомога буде надаватись, як ВПО так і іншим соціально-вразливим категоріям населення. Щиро дякуємо кожному жителю району, волонтерам, благодійникам, які долучаються до добрих справ!

Завтра гуманітарний штаб працює з 10:00 до 14:00 годин. За деталями та додатковою інформацією звертатися за тел. 067 390 09 87; 097 757 93 93.

 

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.