Get Adobe Flash player

Новини

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

     Щороку  22 червня ми вшановуємо світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в дім кожного українця, червоною стрічкою пройшла через кожне серце, кожну долю.

Друга світова війна – однин з найкривавіших конфліктів в історії, у ході якого загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. У цій війні українська земля безповоротно втратила 8-10 млн. своїх громадян, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало багато наших міст, містечок та сіл.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму. Життєві історії наших земляків це – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії РФ на усій території України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Тому цього дня, 22 червня, вшануймо пам’ять всіх, чиє життя було покалічено і зруйновано у тій страшній війні!

       Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

 

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.