Get Adobe Flash player

Новини

Шановні працівники та ветерани системи охорони здоров’я Коростенського району!

      Від щирого серця вітаємо усіх, хто стоїть на варті охорони здоров’я, з професійним святом – Днем медичного працівника! Професія медика дуже важлива та необхідна, на вас лежить велика відповідальність за здоров’я людей. Ви супроводжуєте кожного з нас від самого народження, піклуєтесь про наше здоров`я впродовж усього життя, даруєте надію на одужання. Ваша професія сповнена благородної місії – служіння в ім’я здоров’я та майбутнього нашого народу.

     Ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни рятуєте життя людей. Рятуєте життя наших захисників, здоров’я та життя цивільних мешканців району. А до війни ви два роки долали інший виклик – пандемію коронавірусу. Ми завжди говорили, що головна цінність для охорони здоров’я району – це ви. Люди, які готові і вдень, і вночі робити свою нелегку справу. Це ви, під снарядами та вибухами, ризикуючи власним життям, надаєте допомогу тим, хто її потребує.

     Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, творчих здобутків, невичерпної енергії! Нехай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається до Вас сторицею!

 

   Голова Коростенської районної ради                                             Юлія Гаєвська

 

   Заступник голови Коростенської районної ради                          Олена Харченко

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.