Get Adobe Flash player

Новини

З робочим візитом на Житомирщині заступниця Міністра соціальної політики України Ольга Ревук

 

25 січня, заступниця Міністра соціальної політики України Ольга Ревук перебувала з робочим візитом на Житомирщині.

До робочого візиту долучилися голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олена Грищук, представники структурних підрозділів ОДА, територіальних громад Житомирщини, громадськість та ЗМІ.

 

 

Візит заступниці Міністра до Житомирщини розпочався із відвідування спортивного комплексу Авангард, де у рамках проєкту «Починай діяти» провідними спеціалістами було проведено майстер-класи із самооборони та надання першої домедичної допомоги.

 «Наша мета – підвищити обізнаність громадян щодо питання протидії насильству, щодо можливостей самозахисту. Віримо, що володіння даною інформацією може врятувати життя не однієї людини», – сказала Ольга Ревук.

 Додатково було проведено лекцію з конфліктології, де з учасниками обговорили низку питань щодо запобігання проявам домашнього насильства та розбір конкретних кейсів, які направлені на ствердження особистості, зміцнення й усвідомлення позицій запобігання насильству. Також було зазначено, що у 2021 році завдяки ініціативи першої леді Олени Зеленської та сприяння народних депутатів 7 громад Житомирщини отримали субвенцію на розбудову закладів протидії домашньому насильству.

Серед важливих планів на 2022 рік: розширити мережу таких закладів на Житомирщіні, поглибити комунікацію між громадами, впровадити програми роботи із дорослими кривдниками і дітьми-кривдниками.

Також у рамках робочої поїздки Міністерка соціальної політики долучилася до засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству, де було обговорено питання щодо стану роботи із запобігання та протидії домашньому насильству в області.

 

«Безперечно, тішить, що Житомирщина активно розвивається у напрямку протидії домашньому насильству та наданню кваліфікованої допомоги. Впевнена, що спільна робота Міністерства та Житомирської обласної адміністрації буде ще більш результативною у 2022 році», – відзначила Ольга Ревук.

 

Заступник голови ОДА Віктор Градівський зауважив, що на Житомирщині триває реалізація пілотного проєкту щодо захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель Барнахус).

 

Також у Житомирській області працюють 11 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.