Get Adobe Flash player

Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта 

проєкту рішення Коростенської районної ради «ПрозатвердженняПоложенняпро порядоквстановленнятарифівнаплатніпослугитавикористаннякоштів, отриманих комунальною установою «Коростенський районний трудовий архів» Коростенської районної ради»

 

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Коростенської районної ради «Про затвердження Положення про порядок встановлення тарифів на платні послуги та використання коштів, отриманих комунальною установою «Коростенський районний трудовий архів» Коростенської районної ради», розроблений КУ «Коростенський районний трудовий архів» Коростенської районної ради.

Проект спрямований на  приведення розміру цін на платні архівні послуги, що виконуються (надаються) Комунальною установою «Коростенський районний трудовий архів» Коростенської районної ради у відповідність до вимог чинного законодавства, поліпшення фінансового становища архіву, що сприятиме більш раціональному використанню коштів місцевого бюджету.

Підставою для розробки проекту є     підвищення ціни на всі комунальні та інші послуги. Діючі тарифи на платні послуги не задовільняють потреби архіву в забезпеченні матеріально-технічної бази. Зміна діючих тарифів на платні послуги можлива за умови прийняття відповідно регуляторного акту.

 

Проєкт  разом з аналізом регуляторного впливу  21 січня 2022 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Коростенської районної ради (korosten-rayrada.in.ua) за посиланням (http://korosten-rayrada.in.ua/index.php/regulyatorni-akti/proekti-regulyatornikh-aktiv).

 

З текстом проєкту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у  комунальній установі “Коростенський  районний трудовий архів” Коростенської районної ради за адресою:

вул. Грушевського, 60/2, м. Коростень, Житомирська область, 1 поверх, каб. 4.

Контактний телефон: (04142) 5-08-74.

 

Зауваження та пропозиції у паперовому та електронному вигляді від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця -до 20 лютого 2022 року, на адресу розробника: вул. Грушевського, 60/2, м. Коростень, Житомирська область, 11500; trudarhiv_rkorosten@ukr.net

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.