Get Adobe Flash player

Новини

Шановні земляки, жителі Коростенщини!  

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори. 

Трагедія Голодомору є важким уроком для українців, для всього людства. Страшні події 1932-1933 років продемонстрували, як легко може бути зруйноване життя і як важко воно відроджується на випаленому полі. 

Українська земля – Житниця стала суцільною могилою, поглинувши мільйони своїх дітей. Щодня Україна недораховувалася 25 тисяч людей, бо їх позбавили останньої крихти хліба. 

На території Коростенського району, відповідно офіційно підтверджених даних, від голодомору постраждали 60 населених пунктів, загинуло 1666 чоловік.  

Наш обов’язок - завжди нести в серцях пам’ять безвинних жертв голодомору. Ми повинні зробити все для того, щоб майбутні покоління завжди пам’ятали про ті страшні часи. 

Вічна пам'ять загиблим!  

 

Голова Коростенської

районної ради                                            Василь Іванович Клименко

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 4-25-06, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.