Get Adobe Flash player

Новини

Відбулося пленарне засідання 28 сесії

Коростенської районної ради VII скликання

15 травня 2019 року  відбулося засідання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання. В сесійній залі працювали 24 депутати з 37.

В роботі сесії районної ради взяли участь керівник Коростенської місцевої прокуратури Мамкута А.М., заступник начальника Коростенського відділу поліції ГУ НПУ в Житомирській області Волківський В.М., заступник голови райдержадміністрації, який не є депутатом районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Загалом на розгляд пленарного засідання сесії районної ради, включено 20 питань.

В ході засідання, депутати районної ради заслухали інформацію керівника Коростенської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  Коростенської місцевої прокуратури. В ході обговорення питання заступник начальника Коростенського відділу поліції ГУ НПУ в Житомирській області проінформував депутатів районної ради про дотримання законодавства під час проведення виборів Президента України в Коростенському районі.

 

В ході контролю за виконанням рішень районної ради, заслухано звіт про хід виконання районної Програми "Здоров'я" на 2018-2020 роки.

Розглянуто ряд питань що стосуються роботи галузі медицини району зокрема, інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської районної ради про розмір заробітної плати працівників установи, затверджено зміни до фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської  районної ради та інші питання.

Депутатським корпусом затверджено ряд програм, а саме: районну Програму надання шефської допомоги військовій частині А 1796 на 2019 - 2020 роки; районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки, для виконання якої, з метою забезпечення оздоровлення дітей району, з районного бюджету виділено 100 тис. грн.

З метою підтримки, стимулювання та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей та молоді затверджено Положення про премію Коростенської районної ради учням закладів загальної середньої освіти Коростенського району.

Прийнято рішення про пільговий проїзд педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району у липні – грудні 2019 року.

Затверджено звіт про виконання районного бюджету Коростенського району за  I квартал  2019 року, внесено зміни до районного бюджету Коростенського району на 2019 рік, згідно яких  додатково спрямовано кошти на фінансування галузей медицини, освіти, забезпечення виплати заробітної плати органам місцевого самоврядування району.

Всі питання порядку денного розглянуто та прийнято відповідні рішення.

По закінченню роботи сесії, голова районної ради В. І. Клименко подякував колегам-депутатам за плідну роботу у постійних комісіях, за допомогу у підготовці районних програм.

Сесії районної ради

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 4-25-06, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.