Get Adobe Flash player

Новини

 

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 26 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

21 грудня  2018 року  відбулося друге пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання. В сесійній залі працювали 22 депутати з 37.

В роботі сесії районної ради взяли участь депутати обласної ради, заступник голови райдержадміністрації, який не є депутатом районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Загалом на розгляд другого пленарного засідання сесії районної ради, включено 14 питань. Голова районної ради Клименко В.І., вніс пропозицію внести зміни до затвердженого порядку денного та розглянути питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з метою недопущення виникнення заборгованості з оплати праці.

 

В ході другого пленарного засідання, депутати районної ради затвердили районний бюджет на 2019 рік, Порядок і нормативи відрахувань частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл району або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальних громад сіл району, план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.

Прийнято ряд рішень що стосуються роботи освітньої галузі району: про створення опорного закладу загальної середньої освіти; про встановлення вартості харчування та розміру плати батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах та дошкільних  відділеннях навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний  навчальний заклад» району на 2019 рік; про харчування учнів пільгових категорій в закладах загальної середньої освіти району; про організацію підвозу  учнів закладів загальної середньої освіти району; про пільговий проїзд педагогічних працівників закладів загальної середньої  освіти району.

З метою покращення якості надання медичних послуг в Коростенському районі прийнято рішення про реорганізацію Комунального закладу «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної  ради» шляхом перетворення  в Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної  ради».

Також розглянуто питання комунальної власності, кадрові питання.

По закінченню роботи сесії, голова районної ради В.І.  Клименко подякував колегам-депутатам за плідну роботу у постійних комісіях, за допомогу у підготовці районного бюджету та привітав всіх присутніх з наступаючими святами.

 

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 4-25-06, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.