Get Adobe Flash player

Новини

Оголошення

про конкурс на заміщення вакантної посади директора Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області

 

Коростенська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області, адреса: вулиця Шкільна, будинок 6, село Грозине Коростенського району Житомирської області, 11542. Оплата праці – згідно з законодавством.

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади: громадянство України; вільне володіє державною мовою; вища освіта ступеня не нижче магістра; стаж педагогічної роботи не менше трьох років; організаторські здібності; фізичний і психічний стан не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

                Претенденти подають: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста); копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; довідку про відсутність судимості; мотиваційний лист, складений у довільній формі; медичну довідку про фізичний і психічний стан; інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості претендента.

          Документи приймаються до 01.09.2018 року за адресою: вул.І.Франка, 5, м. Коростень, Житомирської області, кабінет № 6 ІІ поверх.

          Початок конкурсного відбору відбудеться 07.09.2018 року в приміщенні відділу освіти Коростенської районної державної адміністрації за адресою: вул. І.Франка, 5, м. Коростень, Житомирської області, актовий зал ІІІ поверх.

Складові конкурсу та їх тривалість:

          1. Проведення перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, інших нормативно-правових актів і Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

          2. Розвязання ситуаційних завдань.

          3. Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

          Уповноваженою особою, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі визначено Шияна Віктора Михайловича, т. 9-62-23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 4-25-06, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.