Get Adobe Flash player

Новини

Коростенсъкою міжрайонною прокуратурою вжито заходи

у сфері протидії корупції 

  Коростенською міжрайонною прокуратурою проведено перевірки з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства в частині обмежень щодо використання службового становища, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, неповідомлення про конфлікт інтересів, невжиття заходів до протидії корупції тощо в діяльності Поліської, Ушомирської та Лісівщинської сільських рад Коростенського району.

  За результатами проведених перевірок міжрайонною прокуратурою на адреси сесій зазначених сільських рад внесено 2 подання, які розглянуті та задоволені. За результатами розгляду подань сільськими радами вжито заходів щодо усунення порушень антикорупційного законодавства та притягнуто до дисциплінарної відповідальності 3 посадові особи органів місцевого самоврядування.

  Також, за результатами проведеної перевірки в діяльності Лісівщинської сільської ради матеріали щодо наявності в діях сільського голови ознак складу адміністративного корупційного правопорушення міжрайонною прокуратурою були направлені до УБОЗ УМВС     України в Житомирській області для складання адміністративного протоколу за ст. 172-7 КУпАП. Вказаний протокол розглянуто Коростенським міськрайонним судом, за результатами розгляду якого на сільського голову Лісівщинської сільської ради накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

  На адресу сесії Лісівщинської сільської ради Коростенським міжрайонним прокурором внесено подання про усунення порушень вимог антикорупційного законодавства та вирішення питання про дострокове припинення повноважень голови сільської ради.

  Заступник Коростенського 

  міжрайонного прокурора радник юстиції                             Г.С. Гресько

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.