Get Adobe Flash player

Господарський комплекс.

 

Господарський комплекс Коростенщини склався під впливом мінеральне - сировинних, кліматичних, ґрунтових, лісових, трудових ресурсів та історико - економічних факторів. Складається комплекс з галузей матеріального виробництва та невиробничої сфери. До виробничої сфери відносяться: промисловість, сільське господарство, транспорт, зв'язок; до невиробничої - освіта, охорона здоров'я, культура, торгівля та громадське харчування, побутове обслуговування. В промисловості провідне місце належить видобутку гранітів, габро, лабрадоритів, виробництву нерудних будівельних матеріалів, виготовленню залізобетонних конструкцій, хімічному та сільсько­господарському машинобудуванню, виготовленню обладнання та устаткування промислового та виробничо - технічного призначення, продуктів харчування. У цих галузях регіон посідає важливе місце в народно - господарському комплексі України і має значні експортні можливості.

Сільськогосподарське виробництво, особливо громадське, в останні роки значно знизило свій потенціал. Зниження кількісних показників виробництва сільськогосподарської продукції супроводжується і звуженням галузей спеціалізації. Об'єктивні і суб'єктивні причини призвели майже до повної ліквідації виробництва хмелю, льону, картоплі в сільськогосподарських підприємствах.

На транспорті головну роль відіграє залізничний і автомобільний. Покращили свою роботу заклади зв'язку, торгівлі, побутового обслу­говування.

presidentvrukmuvsuzhmrzt oda

11500 Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 60/2

тел.: 5-06-91, факс: 9-63-89

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.